Постійно вили сирени, багато хто в підвал дитячого садка бігав ховатися. А коли потрапило до магазину поруч, і садок аж затрясся, перестали туди бігати. Адже там вхід один — не дай боже прилетить, 100 людей із дітьми в братській могилі опинилися б.
У мене однокласниця до Снігурівки поїхала, у неї там дві доньки, онуки. Думала, війна до райцентру не дійде. А їх блокували з усіх боків, розбили міст, четверо людей першого ж дня вбили. Один чоловік телефон витяг — його наповал, інший на велосипеді їхав, а ще сім'ю розстріляли на машині — це все на очах моєї подруги. Поруч з кожним будинком стоїть танк, корів, свиней вирізали. Вони просиділи тиждень у льоху, боялися вийти, бо дівчата у них, три онуки. А потім уночі по полях дві людини виводили з райцентру. Пішки дійшли до Тамарино, звідти подзвонили, і їх забрали в інше село. Це зараз я в Ізраїлі можу розповідати та не плакати. Такі справи.
Один сусід на першому поверсі жив, він із Росії, швидко поїхав, усе зрозумів. Весь район на нього зкоса дивився. А коли до Румунії евакуювалися, в автобусі була жінка із російським паспортом. Усі паспорти забрали та швидко роздали, а її документи довго не повертали, весь автобус на неї наїжачився.
При переході румунського кордону чоловік знепритомнів
Ми виїхали на 11-й день війни о 6-й ранку, рушивши у бік розвідного Варварівського мосту. Проїхали кілька кілометрів, черга величезна, а об 11 годині мости звели. Сирена гуде, бомблять, просто жах. Відкрили міст, після нас проїхали з десяток машин і тут промайнули військові на БТР, і мости знову розвели. До Одеси, а це 100 кілометрів, дісталися тільки як споночіло.
Вся дорога на нервах, гуркіт, літаки літають — це такий страх. А ми собачку везли, як зачує рев літака, тремтить — в Ізраїлі тільки відійшла.